MenuMenu
Kunstroute Soest

Programma

Kunstroute Soest 2017 - 12de editie!

 

Tussen 12.00 en 17.00 uur:

Radio Soest
Tijdens de Kunstroute zal Radio Soest live verslag doen. Reporters zullen de hele middag in bedrijven en op straat interviews afnemen en muziek laten horen. Bezoekers, kunstenaars, kinderen en bedrijven komen aan bod.
Stem je radio dus deze dag af op FM 102.4 (kabel), FM 105.9 (ether) of 107.5 (glasvezel).

De Hazelaar - 'Zelf aan de slag'
De hele dag kan iedereen zelf aan de slag met klei of speksteen. Gereedschap, materialen en begeleiding worden geheel belangeloos ter beschikking gesteld door De Hazelaar ART SUPPLIES. Je hoeft zelf alleen maar enthousiasme, inzet en creativiteit mee te nemen. Iedereen van jong tot oud is welkom!
Locatie: parkeerterrein van SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

Jaap Hielema - maakt de mooiste sculpturen uit hout!
Locatie: in de buurt van Dosco Sales & Engineering BV, Oostergracht 28.

Spullenhulp heeft een gezellige zitkamer opgesteld, waar je heerlijk kunt luieren en luisteren/kijken naar een keur aan optredens in de tent op het plein Nieuwegracht!
Locatie: Van Doorn Verhuur BV, Nieuwegracht 6.

Rosamint Faas - Jazzdiva met swingende timing!
Locatie: SIT BV, Oostergracht 6.

King Arthur Groep - schilderen van kiezelstenen en aquarelleren!
Locatie: DDG Smart Marketing, Nieuwegracht 4-01.

Videoclub Realtime - betrekt het publiek actief bij hun film activiteiten. Kinderen kunnen zich ook laten schminken.
Locatie: TOF Speciaaldrukkerij BV, Zuidergracht 3.

Rein en Pascal Tupker - zij geven doorlopend demonstratie van "het ijzer smeden als het heet is" in hun nieuwe onderkomen.
Locatie: Kunst-Siersmederij Tein Tupker @ Zn., Zuidergracht 50.

 

Rondom de Bedrijven; je komt ze vanzelf tegen ergens tussen 12.00 en 17.00 uur:

De Springbokken - Free Running!
Laat je verrassen door deze Soester gymnastiekvereniging!

Ennadien Blink - Je kan hem zomaar tegenkomen: de En-Dali van Ennadien. 
Regent het, dan staat de En-Dali bij Duijst Transport Soest BV, locatie: Zuidergracht 30.

Semmy Prinsen - DJ Play it again Sem rijdt rond met zijn bakfiets en draait zijn plaatjes.
Daarnaast is hij af en toe te horen met zijn saxofoon op het Plein Nieuwegracht.

"Froggie" Marjon KnevelmanDe magie van het bellenblazen …verwondering bij kleine, grote én ja ook heel grote kinderen. 

 

Open Podium Plein Zuidergracht:

12.00 - 14.00 uur: De Muziekgarage
14.00 - 14.15 uur: Pak jij jouw '15 minutes of fame' hier?
14.30 - 15.00 uur: BB-Fem Cabaretgroep
15.00 - 15.30 uur: Saxofonisten Bachschool
15.30 - 16.00 uur: Pak jij jouw '15 minutes of fame' hier?
Locatie: Plein Zuidergracht (ter hoogte van Zuidergracht 21-..)

13.30 - 16.00 uur: Waterbaan bouwen - inloop workshop
Locatie: Plein Zuidergracht, (ter hoogte van Zuidergracht 21-..)

Open Podium Plein Nieuwegracht:
13.00 - 13.10 uur: Cees Paul - Culturele Vereniging Artishock
13.35 - 13.50 uur: Accordeon ensemble Bachschool
13.15 - 13.30 uur: Fluitisten trio Bachschool
13.50 - 15.00 uur: Pak jij jouw '15 minutes of fame' hier?
14.00 - 15.30 uur: legt de tekenclub van Artishock de artiesten kleurrijk vast
15.00 - 16.00 uur: Combo Artishock
16.00 - 17.00 uur: 
Pak jij jouw '15 minutes of fame' hier?
Locatie: Plein Nieuwegracht (ter hoogte van Nieuwegracht 6)

12.00 - 16.00 uur:
Videoclub Realtime - Carola van Daatselaar staat klaar om kinderen (en misschien ook volwassenen?) te schminken voor opnames
Locatie: TOF Speciaaldrukkerij BV, Zuidergracht 3.

12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 uur:
Zoyser Freifechter – school voor Historical European Martial Arts - demonstratie 
Locatie: naast Tof Speciaaldrukkerij BV, Zuidergracht 3.

12.30 -12.45 uur:
A-Dance
Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

12.45 - 13.15 uur:
Balletstudio Sylvia

Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

13.00 - 13.45 uur:
Make Music Together
Locatie: SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

13.00 - 15.00 uur:
Eigen mini-tuintje maken - inloop workshop Idea
Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

13.00 - 16.00 uur:
IDEA Open Piste
- circus
Locatie: Plein Zuidergracht

13.30 - 15.30 uur: 
Handlettering demonstratie Sandra Sier
wereld van sierlijk schrijven
Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

14.00 - 14.20 uur:
Body percussie -  workshop
Fredrike de Winter - klappen en stampen
Locatie: HK Groen Hoveniersbedrijf, Zuidergracht 21-29

14.00 - 14.30 uur:
Fluitistentrio Bachschool
Locatie: SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

14.00- 15.00 uur:
Zaylor - band
Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

14.30 - 14.45 uur:
Ennadien Blink
figuren theater
Locatie: Duijst Transport Soest BV, Zuidergracht 30.

14.45 - 15.05 uur:
Body percussie workshop
Fredrike de Winter - klappen en stampen
Locatie: Van Doorn Verhuur BV, showroom, Nieuwegracht 6

14.45-15.00 uur:
Koor Chorus Line
 o.l.v. Hans van Breugel
Locatie: SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

15.00 - 15.30 uur:
Slagwerkgroep PVO o.l.v. Frank Kamperman
Locatie: tegenover RETO Internetburo, Nieuwegracht 13

15.15 - 15.45 uur:
Bach orkest van de Bachschool - o.l.v. Irma Vos
Locatie: SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

15.30  - 15.45 uur:
Ennadien Blink
figuren theater
Locatie: Duijst Transport Soest BV, Zuidergracht 30

15.30 - 16.30 uur:
Blue Lamoen - band
Locatie: Plein Dorresteijn, Zuidergracht 56

15.40 - 16.00 uur:
Body percussie workshop
Fredrike de Winter - klappen en stampen
Locatie: Van Doorn Verhuur BV, showroom, Nieuwegracht 6

16-15 - 17.00 uur:
KrizzKrazz - band
Locatie: SV-E Hooijer BV, Nieuwegracht 1-3

Wijzigingen voorbehouden.

 

Sponsoren


facebook Twitter